SERVIS PIREOS - O nás

Firma  Roman Bárta  SERVIS  PIREOS Kostomlaty  vznikla  1.7.2016  ekonomickým oddělením výrobního a  servisního střediska  dálkového ovládání zdvihací techniky  od mateřské  firmy  Petr Jindra  PIREOS Litomyšl .                                                                                                         

Vyrábíme  a  zajišťujeme  servis  dálkového ovládání zdvihací techniky CALL . Zařízení byla pod typovým označením CALL uvedena na domácí trh již v průběhu roku 1994. Prvotní verzí této řady byla souprava CALL 16/IR, využívající optického přenosu v oblasti infračerveného spektra.

   Na základě neustále se zvyšujících požadavků a rostoucích technických kompetencí vyústil další vývoj ve výrobky vysoké kvality a dlouhodobé spolehlivosti. Všechny produkty, určené pro instalaci na zdvihací zařízení, jsou před uvedením na trh opatřeny prestižní certifikací společnosti TÜV CZ s.r.o., která protokolárně dokladuje splnění technických předpisů a souvisejících odborných norem.

   Technologie infračerveného přenosu byla postupně nahrazena přenosem ovládacích povelů rádiovým signálem v bezlicenčních pásmech a uživatelské možnosti byly rozšířeny o řadu nových funkcí. Na českém trhu jsme se tak stali předním výrobcem dálkového ovládání pro manipulační techniku a nabízené produkty jsou ve své kategorii zcela srovnatelné s výrobky zahraničních prodejců. Standardní produkty typové řady CALL jsou dodávány v krátkých dodacích lhůtách z průběžně doplňovaných skladových zásob.